Září v naší družince

Rozběhl se nový školní rok 2023/2024 a i my v naší školní družině máme za sebou první měsíc. Zavzpomínali jsme na prázdninová dobrodružství a  přivítali nové kamarády. Září bylo hlavně seznamovací. Seznamovali jsme se s prostředím školy i družiny, novými kamarády, vychovatelkami, okolím školy a taky s naší celoroční hrou“ Z pohádky do pohádky“. Připomněli jsme si svátek sv. Václava a hráli společenské hry.
Počasí nám v průběhu září přálo. Na školním hřišti děti soutěžily s dráčky, které si ve družince vyrobily a na vycházkách sbíraly kaštany, žaludy a barevné listy na podzimní tvoření. Hezký nový školní rok přejí dětem i rodičům vychovatelka Monika a asistentky Kristínka a Lucka.

Monika Máslová